Author Topic: Si te shkarkoj video nga Youtube  (Read 5945 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline toni

  • Global Moderator
  • VIP
  • *****
  • Posts: 3.653
  • Postimet: +3/-1
  • Gender: Male
Si te shkarkoj video nga Youtube
« Reply #1 on: May 19, 2009, 04:57:08 PM »
Aktualisht egziston një menyre e thjeshte pa patur te instaluar asnji program te posaqem per kete gje.
Ndiqni hapat me poshte qe te mesoni se si mund te shkarkohet një video klip ne kompjuterin tuaj nga Youtube.


1. Gjeje videon qe keni deshire ta shkarkoni nga youtube dhe kopjo adresen URL qe gjendet lart.


2. Shkoni tek Vixy (www.vixy.net) dhe çvendos (paste) URL-ne te videos te kutia qe ke aty, zgjidh tipin e videos qe ke deshire ta shkarkosh dhe shtyp GO.3. Eshte i garantuar shkarkimi pas nje kohe. Shtyp ne linkun download dhe do t'ju pyes se ku deshironi ta ruani kete skedar ne kompjuterin tuaj!
__________________